Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

Xado

Niezależnie od tego, czy posiadasz drogi samochód z wysokiej półki czy niewielkie auto klasy A, naturalnym jest, że z biegiem czasu mogą pojawić się pewne usterki, związane z eksploatacją pojazdu, wpływające na jego prawidłowe funkcjonowanie. Warto jednać odpowiednio zadbać o silnik czy poszczególne podzespoły samochodu, aby zapobiegać powstawaniu najczęstszych usterek.

W tym celu nasza firma proponuje szeroki wybór preparatów renomowanej ukraińskiej firmy Xado. Jest ona znana z produkcji unikalnych rewitalizantów i mieszanek, przyczyniających się do zabezpieczenia poszczególnych podzespołów samochodowych, jak również ich konserwacji.

Oferujemy między innymi takie artykuły olej czy rewitalizanty Xado do pojazdów benzynowych, Diesla oraz motocykli, które przyczyniają się m.in. do redukcji zużycia paliwa oraz zabezpieczenia powierzchni tarcia. W naszym asortymencie znaleźć można także płukanki silnika czy chłodnicy, oleje wielosezonowe, formuły ulepszające paliwo, płyny do zabezpieczania wycieków z silnika i wiele innych.