Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

W tej kategorii przygotowaliśmy części oraz płyny eksploatacyjne, pochodzące od renomowanego producenta Motorcraft, przeznaczone do samochodów amerykańskich. Wieloletnia obecność na światowym rynku motoryzacyjnym, czyni z produktów wspomnianej marki profesjonalne i godne zaufania rozwiązanie.

Motorcraft jest marką sygnowaną znakiem firmowym Ford Motor Company. Dostarcza oleje, filtry oraz części do samochodów marki Ford, Lincoln oraz Mercury. Obecnie, zajmuje się nie tylko dystrybucją, ale i produkcją akumulatorów, świec zapłonowych, klocków hamulcowych, łożysk, sprzęgieł oraz dodatków do tych części. Wszystkie elementy wykonywane są zgodnie z panującymi wymogami bezpieczeństwa i produkcji. Linia części oraz oleje tworzone są z zachowaniem najwyższych standardów jakości surowca i wykonania przy wsparciu Ford Motor Company. Stosowanie oleju Motorcraft jest zalecane przez Ford Motor Company dla spełnienia wymogów gwarancyjnych.

W sklepie internetowym Oilparts.pl dostępne są wysokiej jakości części, przygotowane specjalnie z myślą o samochodach marki Ford, w tym również modeli sportowych oraz luksusowych, takich jak Mustang czy Lincoln, dla którego marka Motorcraft była dostawcą na pierwszy fabryczny montaż.

W naszym asortymencie znajdziesz m.in. filtry oleju rekomendowane dla samochodów marki Ford, które stanowią jeden z kluczowych elementów, odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie układu smarowania. Ich zadaniem jest dokładne oczyszczenie oleju z zabrudzeń, które przedostając się do silnika, mogą spowodować jego uszkodzenia. Oferujemy również inne części odpowiedzialne za ochronę silnika, takie jak m.in. filtry powietrza Motorcraft, dostosowane do specyficznych wymagań amerykańskich samochodów, takich jak m.in. Ford Mustang.

Znajdziesz u nas również wysokiej jakości oleje przekładniowe pochodzące od amerykańskiego producenta, które są niezbędne dla zapewnienia prawidłowej pracę elementów układów wspomagania oraz automatycznych skrzyń biegów.

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu internetowego Oilparts.pl. W celu uzyskania odpowiedzi na jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.