Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

URLOP W DNIACH 18.06 (WTOREK) -28.06 (PIĄTEK) ZAMÓWIENIA SKŁADANE W TYM CZASIĘ BĘDĄ REALIZOWANE OD 1.07.2024 . ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY 

Filtry ciężarowe

W naszej firmie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować klientom kompleksowy zakres produktów, dopasowanych do większości pojazdów, poruszających się po naszych drogach. Jednocześnie dbamy o najwyższą jakość oferowanych rozwiązań, abyś mógł cieszyć się niezawodnymi produktami.

Oferujemy między innymi filtry ciężarowe cenionych producentów, takich jak chociażby Filtron. Proponujemy sprawdzone elementy, które pasują do wielu modeli samochodów ciężarowych, w tym chociażby konkretnych modeli marki DAF, Renault, Scania czy Volvo. W zależności od potrzeb poszczególne warianty filtrów świetnie sprawdzą się w ciągnikach siodłowych, autobusach, na platformach oraz podwoziach.

Są to elementy przykręcane, wykonane z solidnych materiałów, zapewniających wieloletnie i bezawaryjne działanie. Oczywiście wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty zawierają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.