KATALOG DOBORU OLEU MOTUL KATALOG DOBORU OLEU ENEOS KATALOG DOBORU OLEU RAVENOL
Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

URLOP W DNIACH 18.06 (WTOREK) -28.06 (PIĄTEK) ZAMÓWIENIA SKŁADANE W TYM CZASIĘ BĘDĄ REALIZOWANE OD 1.07.2024 . ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY 

Oleje przekładniowe

Dla początkujących kierowców jest ona sporą trudnością, jednak po kilku latach regularnej jazdy czynność ta staje się nawykiem. Mowa oczywiście o zmianie biegów. W czasie nieco dłuższej podróży możemy wykonać ją nawet kilka tysięcy razy! Oznacza to, że wszystkie części, wykorzystywane w tego typu konstrukcji powinny być w odpowiedni sposób zabezpieczone.

W tym celu wykorzystuje się przede wszystkim oleje przekładniowe. Odpowiednio dobrane, zapewniają optymalny poziom smarowania poszczególnych elementów, co z kolei przyczynia się do pełnej sprawności mechanizmu, a także zwiększenia jego żywotności.

Dlatego też w naszej firmie zadbaliśmy o to, aby zaproponować klientom wyłącznie najwyższej jakości produkty, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie, zabezpieczające manualne skrzynie biegów. Przed zakupem oleju przekładniowego zalecamy sprawdzić jego parametry i dostosować je do wykorzystywanego pojazdu. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.