Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

Oleje do kosiarek

Jeśli posiadasz kosiarkę spalinową, powinieneś zadbać o to, aby dostarczyć jej odpowiedniego oleju. Jest to bowiem niezwykle ważny element, który wpływa na żywotność oraz sprawność całego urządzenia. Powoduje bowiem odpowiednie odprowadzenie ciepła, powstającego podczas pracy sprzętu, a także chroni poszczególne elementy przed zatarcie oraz powstawaniem korozji.

Dlatego też należy zwrócić uwagę na to, aby wybierać sprawdzone oleje do kosiarek, które zapewnia największą żywotność. W asortymencie naszej firmy proponujemy niezawodne preparaty syntetyczne i mineralne znanych i cenionych firm, takich jak chociażby Mobil, B&S, NAC czy Motul.

Aby zapewnić idealny asortyment dla wszystkich klientów, proponujemy tego typu produkty dostępne w różnych pojemnościach – od 0,6 do 2 litrów. Dzięki temu można dopasować produkt do własnego urządzenia.

Jeśli nie masz pewności, jaki typ artykułu najlepiej będzie do Ciebie pasował, zachęcamy do kontaktu z nami – chętnie doradzimy rozwiązanie odpowiednie do Twoich potrzeb.