Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

JAPANPARTS

Ważnym graczem na rynku części zamiennych w branży motoryzacyjnej od ponad trzech dekad jest firma JapanParts, która dostarcza klientom przede wszystkim elementy do pojazdów azjatyckich, z Japonii oraz Korei Południowej, ale także części zamienne do samochodów produkowanych w Stanach Zjednoczonych. Firma nieustannie rozszerza swoją ofertę, dostosowując ją do wymagań rynku oraz oczekiwań klientów. Wszystkie części zamienne są dystrybuowane od sprawdzonych producentów pod względem stosowanych technologii i wykorzystywanych materiałów.

Nieustanny rozwój przedsiębiorstwa

Produkty dystrybuowane przez firmę JapanParts trafiają na każdy kontynent, do niemal 100 krajów świata, wszędzie tam, gdzie popularne są samochody azjatyckie. Przedsiębiorstwo stawia na nowe technologie zarówno w ramach rozwiązań służących usprawnieniu swojej działalności, jak i sprzedawanego asortymentu, który wzbogacany jest o nowinki techniczne pojawiające się na rynku motoryzacyjnym. Dzięki temu możliwe jest pozyskiwanie chociażby coraz bardziej skutecznych, przeznaczonych do najnowszych modeli aut klocków hamulcowych, czujników ABS oraz wielu innych akcesoriów.

Oferowane części zamienne

Bogaty asortyment firmy JapanParts to ponad 30 tysięcy elementów, które wciąż są poszerzane o nowe produkty. Jest on podzielony na kilka działów i obejmuje przede wszystkim elementy takie jak części zamienne:

  • elektryczne, w ramach których można wyróżnić chociażby akumulatory, świece zapłonowe, czy alternatory,
  • mechaniczne, do których zaliczają się sprzęgła czy amortyzatory,
  • obróbki - w ten zakres oferty wchodzą przede wszystkim tłoki oraz głowice.