Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

Oleje do łodzi

W naszej firmie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szeroki asortyment płynów eksploatacyjnych do niemal wszystkich pojazdów. Dlatego też oprócz modeli przeznaczonych do samochodów czy motocykli, proponujemy także niezawodne oleje do łodzi.

W przypadku tego rodzaju produktów niezwykle ważnymi parametrami są odpowiednie właściwości smarne oraz oczyszczające, odporność na wilgoć i wodę morską, a także wytrzymałość na wysokie temperatury. Niektóre z modeli usuwają także zanieczyszczenia z poszczególnych elementów metalowych, co wpływa na zwiększenie żywotności silnika.

Oferujemy w naszym sklepie wyłącznie sprawdzone i niezawodne produkty znanych marek, takich jak Motul, Castrol oraz Xado. Firmy te już od wielu lat produkują różne rodzaje olejów do łodzi, znanych ze świetnych parametrów technicznych. Warto więc zaufać specjalistom.

Polecane przez nas artykuły przeznaczone są do maszyn dwu- oraz czterosuwowych oraz skuterów, w tym również japońskich konstrukcji, wymagających specjalnych płynów o klasie jakości NMMA TC-W 3.