Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

URLOP W DNIACH 18.06 (WTOREK) -28.06 (PIĄTEK) ZAMÓWIENIA SKŁADANE W TYM CZASIĘ BĘDĄ REALIZOWANE OD 1.07.2024 . ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY 

ACDELCO

ACDelco powstało ponad 100 lat temu i rozwija się w oparciu o innowacje leżące u podstaw każdego z naszych produktów. Zmieniamy branżę motoryzacyjną poprzez silniejszą pozycję na rynku dzięki oryginalnym częściom GM. Wspólnie nasze bogate portfolio części obejmuje wysokiej jakości produkty zaprojektowane specjalnie dla Twojego pojazdu. Trójstopniowy harmonogram jest dostosowany do konkretnych potrzeb i zastosowań klientów i zbudowany na bazie oryginalnego wyposażenia GM (OE).

Oryginalne części GM i oryginalne wyposażenie ACDelco są prawdziwymi częściami oryginalnymi montowanymi podczas produkcji lub zatwierdzonymi przez General Motors dla pojazdów GM. Jeśli jeździsz Chevroletem, Buickiem, GMC, Cadillaciem, a nawet większością pojazdów innych niż GM, mamy części dostosowane do twoich konkretnych potrzeb. Oryginalne części GM i ACDelco nadal pracują w GM nad innowacyjnymi rozwiązaniami transportowymi i technologicznymi.