DOBIERZ FILTR OLEJU K&N
Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

URLOP W DNIACH 18.06 (WTOREK) -28.06 (PIĄTEK) ZAMÓWIENIA SKŁADANE W TYM CZASIĘ BĘDĄ REALIZOWANE OD 1.07.2024 . ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY 

Filtry oleju

Jeśli nie uznajesz kompromisów w zakresie wykorzystywanych przez Ciebie części do Twojego samochodu, z pewnością zwrócisz uwagę na oferowane przez naszą firmę filtry oleju K&N. Specjalnie opracowana budowa z najwyższej jakości materiałów gwarantuje niezawodną pracę przez długi czas. Jednocześnie rozwiązania te są wielokrotnego użytku, co pozwala na spore oszczędności.

Oferowane przez naszą firmę konstrukcje umożliwiają swobodny przepływ oleju, jak również skuteczne zabezpieczenie przed dostawaniem się jakichkolwiek zanieczyszczeń. Są to warianty sportowe, w związku z czym zapewniają wysoką wytrzymałość oraz żywotność elementu. Przyczyniają się także do zwiększenia mocy danego pojazdu.

W naszym asortymencie filtrów oleju K&N dostępne są warianty z zaworem zwrotnym lub bez niego. Proponujemy modele dedykowane takim marsom aut, jak Chrysler, Dodge, Fiat, Ferrari, Ford czy Chevrolet.