Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

URLOP W DNIACH 18.06 (WTOREK) -28.06 (PIĄTEK) ZAMÓWIENIA SKŁADANE W TYM CZASIĘ BĘDĄ REALIZOWANE OD 1.07.2024 . ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY 

GRAFEN

Firma Madejski jest właścicielem marki GRAFEN, powstała w 1995 roku, kiedy to rozpoczeła dostawy produktów do takich branż jak motoryzacja, rolnictwo, przemysł ciężki, produkcja maszyn czy budownictwo.

Na podstawie doświadczeń i obserwacji wprowadzono markę Grafen Professional, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego w najwyższej  jakości chemię samochodową. Przed wprowadzeniem produktów Grafen Professional na rynek zostały one poddane wielu badaniom i testom, a następnie przeprowadzony został  proces certyfikacji.
W sierpniu 2010 roku jednostka certyfikująca Det Norske Veritas potwierdziła, iż System Zarządzania firmy spełnia wymagania normy ISO 9001:2008.

Własne laboratorium i wyspecjalizowany zespół chemików tworzy specjalistyczne  produkty wysokiej jakości, które mają zastosowanie w najbardziej wymagającym rynku warsztatów mechanicznych jak również w wielu gałęziach przemysłu.