Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

Oleje Motul

Jednym z najbardziej popularnych, a zarazem cenionych producentów płynów eksploatacyjnych do motocykli jest firma Motul. Znana jest przede wszystkim z tworzenia niezawodnych, a także najnowocześniejszych rozwiązań, które pomogą w zdobywaniu jeszcze lepszych osiągów maszyn.

Proponowane przez naszą firmę oleje syntetyczne i mineralne dla motocykli, wyróżniają się świetnymi właściwościami smarnymi, co z kolei zapewnia najwyższą ochronę poszczególnych elementów silnika, chroniąc je przed uszkodzeniami, mogącymi powstać wskutek intensywnej eksploatacji. Odpowiednio dobrany skład sprawia, że płyn może pracować bezproblemowo nawet w najtrudniejszych warunkach – wysokich obrotach czy skrajnych temperaturach.

W naszej ofercie dostępne są m.in. płyny do chłodnic i spryskiwacze, a także rozmaite oleje Motul – 8100, Xcess czy Xclean. Bogactwo wersji sprawia, że wszystkie płyny eksploatacyjne, pochodzące od renomowanego francuskiego producenta, świetnie sprawdzą się w przypadku większości motocykli, poruszających się po naszych drogach..