Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

Oleje do motocykli

Wśród wielu zabiegów, niezbędnych do prawidłowej eksploatacji jednośladu jest regularna kontrola oraz wymiana oleju silnikowego. Wybierając odpowiedni rodzaj, przyczyniasz się do odpowiedniego smarowania i ochrony poszczególnych części silnika czy zminimalizowania strat mocy.

W asortymencie produktów oferowanych przez naszą firmę znajdują się sprawdzone oleje do motocykli oraz skuterów. Pochodzą one od znanych i cenionych producentów, takich jak chociażby Motul, Castrol czy Repsol.

Należy pamiętać, że wybór odpowiedniego oleju silnikowego wpływa na sprawność oraz żywotność silnika. Powinien mieć on optymalną lepkość, ale jednocześnie nie gęstnieć w niskich temperaturach. Dlatego też producenci wykorzystują nowoczesne, zaawansowane technologie w celu otrzymania oleju, który zabezpieczy wszystkie elementy silnika przed zatarciem.

Pamiętaj jednak, aby przed kupnem dokładnie sprawdzić parametry, jakie powinien spełnić produkt przeznaczony do konkretnego pojazdu. Dobór złego modelu może skończyć się nawet uszkodzeniem silnika.