KATALOG DOBORU FILTRÓW FILTRON KATALOG DOBORU FILTRÓW MANN KATALOG DOBORU FILTRÓW KNECHT KATALOG DOBORU FILTRÓW BOSCH
Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

Filtry kabinowe

Jednym z elementów wyposażenia pojazdu, którym często zapominają właściciele, jest filtr kabinowy. Tego rodzaju część jest niezbędna do oczyszczania powietrza, które wpada do wnętrza samochodu. Prawidłowo założona stanowi skuteczną barierę przed kurzem, spalinami, pyłkami roślin czy drobinami asfaltu.

Filtry kabinowe powinny być regularnie wymieniane, aby zapewnić odpowiedni stopień oczyszczania. Najczęściej zaleca się wymianę co rok bądź po przejechaniu 15 tysięcy kilometrów. Kiedy element ten ulegnie zużyciu bądź zniszczeniu, można to zauważyć poprzez wwiewanie zanieczyszczeń do wnętrza auta. Te mogą z kolei powodować reakcje alergiczne.

W asortymencie naszej firmy znaleźć można filtry kabinowe przeznaczone do większości samochodów, poruszających się po naszych drogach. Pochodzą one od renomowanych producentów – Bosch, Mann, Filtron czy Knecht. Dzięki temu masz pewność, że wybierzesz sprawdzone i niezawodne rozwiązanie.

Jeśli nie masz pewności, jaki produkt będzie dla Ciebie odpowiedni, proponujemy katalogi doboru tego typu elementów, dzięki którym z pewnością dopasujesz dany artykuł.