Sortuj wg:
Producent:
Ilość na stronie:

Oleje do pił

Tworząc asortyment naszej firmy zadbaliśmy o to, aby dostarczyć w nim wszystkie niezbędne artykuły. Dlatego też znalazły się w nim profesjonalne oleje do pił spalinowych. Świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku wariantu stosowanego do samego silnika, jak również łańcucha.

Należy pamiętać, aby dobrać odpowiedni typ produktu do własnego urządzenia. W naszej ofercie znaleźć można wyłącznie sprawdzone i niezawodne rozwiązania szanowanych producentów. Wyróżniają się one świetnymi parametrami smarującymi, jak również wysoką czystością, która niweluje powstawanie sadzy i innych zanieczyszczeń.

Proponowane przez nas oleje półsyntetyczne świetnie sprawdzą się w piłach spalinowych wszystkich producentów. Jeśli potrzebujesz wymienić płyn ze swojego urządzenia, pamiętaj, aby wlać produkt o tym samym kolorze – zielonym bądź czerwonym. Wpłynie to na żywotność sprzętu.

Większość z proponowanych przez nas produktów wymaga wymieszania ze standardową benzyną bezołowiową. Dokładne sposoby mieszania poszczególnych preparatów dostępne są na opakowaniach.