WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 200 zł - PACZKA W RUCHU

WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 300 zł - PACZKOMAT INPOST , KURIER

Smar Litowy Comma White Grease 500ml

COMMA

Czas realizacji: Wysyłka w ciągu 48h

Specyfikacja:

SMAR LITOWY COMMA WHITE GREASE 500ML

Producent COMMA
Nazwa Smar do łożysk
Waga netto [kg] 0,5
Przeznaczenie Agro
Przeznaczenie Autobusy
Przeznaczenie Ciężarowe
Przeznaczenie Motocykle
Przeznaczenie Osobowe
Przeznaczenie Przemysł
Przeznaczenie Quad

Dobierz olej COMMA

Katalog na stronie sklepu OIL PARTS PL

https://pl.commaoil.com/products

Zalety:

Smar litowy WHITE GREASE w aerozolu firmy COMMA jest doskonałym rozwiązaniem tam, gdzie mamy duże problemy z dostępem. Łatwość aplikacji to nie jedyna zaleta produktu. Smar jest wyjątkowo odporny na działanie wody, a także podwyższonej temperatury. Nadaje się do smarowania łożysk, zawiasów, elementów zawieszenia oraz wszystkich innych ruchomych części samochodu.

Przed użyciem należy mocno wstrząsnąć. Smar należy aplikować z odległości około 5-10 centymetrów. Puszkę należy chronić przed silnym działaniem promieni słonecznych.

Comma Oil & Chemicals została  założona w 1965 roku w Anglii. Wyroby firmy dzięki bardzo dobrej jakości połączonej z przystępną ceną szybko zaczęły cieszyć się wysoką popularnością wśród Brytyjczyków, co przyczyniło się do szybkiego rozwoju firmy i jej asortymentu. Comma w swojej ofercie posiada  oleje jak również pełny zakres motoryzacyjnych płynów eksploatacyjnych i kosmetyków samochodowych. Comma współpracuje  z zespołami sportów motorowych co umożliwia jej  testowanie swoich produktów w bardzo ekstremalnych warunkach co sprawia, że wytwarzane przez nią płyny chłodnicze, oleje silnikowe i przekładniowe, smary i dodatki do paliw oraz olejów gwarantują wysoką jakość i zaspokajają potrzeby samochodów użytku codziennego.

Produkty podobne