WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 200 zł - PACZKA W RUCHU

WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 300 zł - PACZKOMAT INPOST , KURIER

Filtr powietrza stożkowy K&N RU-4960 FI 70 mm

K&N

Czas realizacji: wysyłka w ciągu 48h

Specyfikacja:

FILTR POWIETRZA STOŻKOWY K&N RU-4960 FI70 MM

Kształt filtra powietrza Okrągły stożkowy
Materiał filtrujący Bawełniana gaza
Średnica wewnętrzna kołnierza 2,75 cala (70 mm)
Długość kołnierza 2 cale (51 mm)
Typ kołnierza Wyśrodkowany
Kołnierze 1
Wysokość 5,5 cala (140 mm)
Podstawowa średnica zewnętrzna 6 cali (152 mm)
Górna średnica zewnętrzna 127 mm (5 cali)
Najlepszy styl Gumowy
Zawartość Paczki 1 Filtr powietrza
Styl produktu Okrągły stożkowy uniwersalny filtr powietrza
Waga 1,2 funta (0,5 kg)

Katalog doboru filtrów K&N na stronie sklepu

Poleca: OIL PARTS PL

Zalety:

Uniwersalne filtry powietrza K&N są konstruowane i produkowane do wielu zastosowań. Niezależnie od wielkości i sposobu montażu filtra - zawsze można zastosować jeden z wielu oferowanych produktów K&N. Filtry te posiadają kryzy wykonane z elastycznych i niezwykle wytrzymałych materiałów,  które pochłaniają drgania i pozwalają na bezpieczne mocowanie. Można je również rozciągać do 1/16" (1,5 mm), co pozwala na optymalne dopasowanie rozmiarów.

Filtry powietrza firmy K&N są tak skonstruowane, aby uzyskiwać wysoki, praktycznie nieograniczony, przepływ powietrza przy jednoczesnym zachowaniu poziomu filtrowania zapewniającym długą żywotność silnika. Wysokoprzepływowe filtry z wkładem z gazy bawełnianej można myć i używać wielokrotnie.

Filtry powietrza K&N składają się z czterech do sześciu warstw bawełny ułożonej pomiędzy dwoma arkuszami aluminiowej siatki. Tak przygotowana warstwa filtracyjna jest składana harmonijkowo co zwiększa jej powierzchnię. Filtry powietrza K&N są filtrami mokrymi, co oznacza, że są nasączone specjalnym olejkiem zatrzymującym najdrobniejsze zanieczyszczenia.

Montaż sportowego filtra pozwala zwiększyć ilość powietrza zasysaną do komory spalania co może poprawić osiągi Twojego pojazdu, a możliwość wielkokrotnego wykorzystania takiego filtra zmniejsza koszty eksploatacji. Wszystkie produkty firmy K&N są przyjazne dla środowiska.

Produkty podobne