WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 200 zł - PACZKA W RUCHU

WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 300 zł - PACZKOMAT INPOST , KURIER

Millers Oils Ee Semi Synthetic 10W40 5l

MILLERS OILS

Czas realizacji: Wysyłka w ciągu 48h

Wybierz Opakowanie:
163.75 zł
Promocyjna wymiana oleju

Specyfikacja:

MILLERS OILS EE SEMI SYNTHETIC 10W40 5L

W naszym asortymencie dostępne są produkty pochodzące od uznanego angielskiego producenta. W ich skład wchodzi MILLERS OILS EE SEMI SYNTHETIC 10W40 - najwyższej jakości, półsyntetyczny olej silnikowy o bardzo niskim współczynniku tarcia i znacznie wyższej zawartości bazy syntetycznej niż większość preparatów o takich samych parametrach.

Jest to jeden z produktów serii Millers Oils NANODRIVE – Low Friction Technology. Został stworzony specjalnie z myślą o nowoczesnych silnikach, w celu zagwarantowania im ochrony przed niszczeniem. Dzięki niskiemu współczynnikowi tarcia, zapewnia niższe zużycie paliwa, co pozwala ograniczyć koszty związane z utrzymaniem samochodu.

Angielski olej Millers 10w40 doskonale sprawdzi się jako niezbędny płyn eksploatacyjny zarówno w samochodach benzynowych, jak i typu diesel. Preparat o wspomnianej lepkości dedykowany jest pojazdom rozmaitych marek, w tym m.in. Renault czy Mercedes-Benz.

Pełna oferta płynów eksploatacyjnych MILLERS OILS, dostępna jest na stronie internetowej sklepu Oilparts.pl.

Zalety:

  • Redukcja tarcia do 60% zapewnia do 42% większą ochronę przed zużyciem, w porównaniu do innych olejów o lepkości 10w40.
  • Współczynnik tarcia gwałtownie spada wraz ze wzrostem temperatury silnika, maksymalnie obniżając zużycie paliwa oraz emisję szkodliwych substancji.
  • Ochrona silnika przed zużyciem i wydłużona żywotność podzespołów. Dzięki temu, ogólne koszty utrzymania samochodu są niższe.

Zalecane wymagania i normy:

ACEA A3/B4-08
API SL/CF

Dopuszczenia producentów:

Mercedes Benz 229.1
PSA B71 2296/2293/2300
Renault RN 0700
VW 502.00/505.00
MTF-94

Produkty podobne