WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 200 zł - PACZKA W RUCHU

WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 300 zł - PACZKOMAT INPOST , KURIER

Xado 1 Stage - Blister 27ml

XADO

Czas realizacji: wysyłka w ciągu 48h

Specyfikacja:

WYSYŁKA GRATIS 

XADO 1 STAGE - 27 ML BLISTER / BOX (TUBKA)

**************

Przy zakupie XADO 1 STAGE przez strone sklepu OIL PARTS otrzymaja Państwo GRATIS

preparat do czyszczenia wtrysków w silnikach  Benzynowych JET 100

**************

Najpopularniejszy na rynku środek do regeneracji i odnowy wewnętrznych powierzchni silnika samochodu. Oryginalny rewitalizant Xado 1 Stage powstał dzięki zebraniu wieloletnich doświadczeń zespołu inżynierów w dziedzinie tworzenia dedykowanych dodatków do rewitalizacji silników jak również stopniowego wdrażania najnowocześniejszych technologi i rynkowych trendów. Dzięki stworzonym rozwiązaniom oraz nieustannie podnoszonym technologicznym wymogom w procesach tworzenia i samej produkcji środek Xado 1 Stage zyskał jeszcze bogatszą formułę składu i działania będąc pionierem w tej dziedzinie. Zastosowanie nowych dodatków bazowych o wysokim współczynniku RF 100 pozwoliło zwiększyć poziom ochrony poszczególnych wewnętrznych części silnika niż dotychczas. Technologia ta pozwoliła w znacznym stopniu aby środek stał się jeszcze bardziej skuteczny zyskując tym samym większą wartość oraz liczbę zadowolonych użytkowników. Zaawansowane badania zespołu technologów Xado z zakresu Tribologii pozwoliły uzyskać optymalny stosunek wielkości oraz stężenia aktywnych nano cząsteczek w produkcie Xado 1 Stage. Zastosowany unikalny na skalę światową proces stopniowej aktywacji umożliwia cząsteczkom działać jako swego rodzaju katalizator do dalszych pozytywnych zmian na powierzchni metalowych powierzchni jak również samoregulacji i wygładzenia względem wzrostu wytrzymałości filtra wcześniej zużytych powierzchni.

Poleca : OIL PARTS PL

Skuteczność Xado 1 Stage potwierdziły testy przeprowadzone w motoryzacyjnym programie "Jazda Polska" na antenie znanego opiniotwórczego kanału telewizyjnego Tvn Turbo. Stare motoryzacyjne porzekadło mówi "kto nie smaruje nie jedzie". Przeprowadzone pomiary na hamowni przed i po zastosowaniu preparatu jednoznacznie wykazały skuteczność Xado 1 Stage.

Dawkowanie:


Odpalić silnik samochodu czekając do rozgrzania się go do temperatury pracy roboczej, po czym zgasić i dodać całą zawartość tubki wyciskając ją do wlewu oleju silnikowego. Uruchomić ponownie silnik, pozostawić na około 3-5 minut na wolnych obrotach pozwalając rozprowadzić preparat za pomocą nośnika jakim w tym przypadku staje się olej. Rewitalizant Xado 1 Stage jest kompatybilny w zastosowaniu z wszystkimi rodzajami olejów silnikowych, nie zmienia on ich lepkość, konsystencji, lejności ani jakichkolwiek innych ich parametrów. W przypadku silników o większym stopniu zużycia, proces rewitalizacji należy powtórzyć tym samym preparatem zgodnie z instrukcją. Rewitalizacja jest zakończona po przejechaniu minimum 1.000 km podczas codziennej eksploatacji. Nie należy zmieniać oleju przed uprzednim przejechaniem tego dystansu. Zastosuj już dziś oryginalny produkt i sprawdź jakość najnowszych technologi rewitalizantów Xado z serii produktowej 1 Stage. Wysoki współczynnik RF100 - to długotrwały efekt rewitalizacji, odnowy i ochrony silnika, gwarantowany przez co najmniej 100 000 km. Po tym okresie zaleca się ponowne użycie Xado 1 stage.

Cel:
Odbudowa zużytych tarciem warstw powierzchniowych elementów współpracujących. Przywrócenie normalnej pracy mechanizmów bez konieczności ich rozbierania i wymiany poszczególnych części silnika. Użycie środka pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas na skomplikowane naprawy tam gdzie to jest jeszcze możliwe.

Zalety:

Korzyści:

  • Przywraca powierzchnie cierne, chroni i wzmacnia części silnika do fabrycznych parametrów.
  • Przywraca utracone sprężanie w cylindrach.
  • Zwiększa moc silnika.
  • Poprawia przyspieszenie samochodu.
  • Zmniejsza zużycie paliwa.
  • Przywraca ciśnienie oleju w układzie.
  • 2-3 krotnie przedłuża czas eksploatacji silnika.
  • Chroni przed uszkodzeniem podczas zimnego startu.
  • Redukuje hałas i szumy.
  • Stabilizuje silnik - eliminuje, zmniejsza nadmierne wibracje.

Xado 1 Stage Engine Revitalizant jest skuteczny dla silników benzynowych (w tym LPG), silników wysokoprężnych Diesla zarówno samochodów osobowych (w tym Suv), dostawczych, lekkich samochodów ciężarowych o pojemności układu smarowania do 10L (10,5 QTS). Po zastosowaniu preparatu Xado eksploatować pojazd w normalny sposób.

Produkty podobne