WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 200 zł - PACZKA W RUCHU

WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 300 zł - PACZKOMAT INPOST , KURIER

Filtr powietrza sportowy K&N RC-4470 FI 83 mm

K&N

Czas realizacji: wysyłka w ciągu 48h

283.87 zł
Promocyjna wymiana oleju

Specyfikacja:

Filtr powietrza sportowy K&N RC-4470 FI 83 mm


Przesunięcie kołnierza 0,5 cala (13 mm)
Kształt filtra powietrza Okrągły stożkowy
Materiał filtrujący Bawełniana gaza
Średnica wewnętrzna kołnierza 83 mm (3,25 cala)
Długość kołnierza 0,75 cala (19 mm)
Typ kołnierza Offsetowy
Kołnierze 1
Wysokość 6,688 cala (170 mm)
Podstawowa średnica zewnętrzna 5,75 cala (146 mm)
Górna średnica zewnętrzna 3,5 mm (89 mm)
Zawartość Paczki 1 Filtr powietrza
Styl produktu Okrągły stożkowy uniwersalny filtr powietrza
Waga 0,8 funta (0,4 kg)

Najlepsze ceny w sklepie motoryzacyjnym on-line

Poleca: OILPARTS PL

Zalety:

Uniwersalne filtry powietrza K&N są konstruowane i produkowane do wielu zastosowań. Niezależnie od wielkości i sposobu montażu filtra - zawsze można zastosować jeden z wielu oferowanych produktów K&N. Filtry te posiadają kryzy wykonane z elastycznych i niezwykle wytrzymałych materiałów,  które pochłaniają drgania i pozwalają na bezpieczne mocowanie. Można je również rozciągać do 1/16" (1,5 mm), co pozwala na optymalne dopasowanie rozmiarów.

Filtry powietrza firmy K&N są tak skonstruowane, aby uzyskiwać wysoki, praktycznie nieograniczony, przepływ powietrza przy jednoczesnym zachowaniu poziomu filtrowania zapewniającym długą żywotność silnika. Wysokoprzepływowe filtry z wkładem z gazy bawełnianej można myć i używać wielokrotnie.

Filtry powietrza K&N składają się z czterech do sześciu warstw bawełny ułożonej pomiędzy dwoma arkuszami aluminiowej siatki. Tak przygotowana warstwa filtracyjna jest składana harmonijkowo co zwiększa jej powierzchnię. Filtry powietrza K&N są filtrami mokrymi, co oznacza, że są nasączone specjalnym olejkiem zatrzymującym najdrobniejsze zanieczyszczenia.

Montaż sportowego filtra pozwala zwiększyć ilość powietrza zasysaną do komory spalania co może poprawić osiągi Twojego pojazdu, a możliwość wielokrotnego wykorzystania takiego filtra zmniejsza koszty eksploatacji. Wszystkie produkty firmy K&N są przyjazne dla środowiska.

Produkty podobne