WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 200 zł - PACZKA W RUCHU

WYSYŁKA GRATIS przy zamówieniu od 300 zł - PACZKOMAT INPOST , KURIER

VERYLUBE ANTYKOKS ODBLOKOWUJE PIERŚCIENIE 320ml

XADO

Czas realizacji: Wysyłka w ciągu 48h

Specyfikacja:

VERYLUBE ANTYKOKS ODBLOKOWUJE PIERŚCIENIE 320ml

Dobra kondycja silnika jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania pojazdu. Szczególnie w silnikach tłokowych, zarówno benzynowych, jak i diesla, niektóre elementy mogą ulegać awariom z powodu osadów, takich jak m.in. nagary czy inne okłady. Zanieczyszczenia nagromadzone w zbyt dużej ilości, mogą uniemożliwiać prawidłowe działanie niektórych elementów silnika, co może wiązać się z wieloma konsekwencjami. Dlatego przygotowaliśmy środek, przy pomocy którego szybko pozbędziesz się problemów z zapieczonymi pierścieniami. Oferujemy preparat marki Verylube, który skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia z pierścieni, tulei orz płaszczyzn tłoka, przywracając prawidłową kondycję elementów.

Dlaczego warto zastosować preparat na zapieczone pierścienie?

Środek marki Verylube to płyn w formie wygodnego sprayu, pozwalającego na łatwą aplikację preparatu. Dzięki zwartym składnikom, rozpuszcza nagromadzone nagary, smary czy osady smoliste, bez konieczności późniejszej wymiany oleju. Stosując preparat na zapieczone pierścienie możesz uniknąć kosztownego remontu silnika, przedłużając żywotność jego poszczególnych elementów. Spray Verylube jest całkowicie bezpieczny dla elementów mechanicznych, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich przypadkowe uszkodzenia.

Prezentowany produkt dostępny jest w ekonomicznym opakowaniu, co umożliwia jego wielokrotne zastosowanie. Doskonale sprawdzi się nie tylko w samochodach, ale również w motocyklach czy skuterach.

Spray na zapieczone pierścienie – działanie

Preparat Verylube, dostępny w naszym sklepie internetowym, skutecznie usuwa nagary i inne zabrudzenia z pierścieni oraz pozostałych części silnika. Przywraca prawidłowe funkcjonowanie czyszczonych elementów, wyrównując ciśnienie sprężania. Spray marki Verylube jest bezpieczny dla uszczelnień oraz elementów gumowych, czujników tlenowych oraz filtrów cząstek stałych. Może jednak powodować uszkodzenia powłoki lakierniczej, dlatego zaleca się jej zabezpieczenie przed używaniem środka czyszczącego.

Pełna oferta XADO  na stronie sklepu 

Sklep : OIL PARTS PL

Zalety:

 • Usuwa wszelki nagar i odkłady smołowe z płaszczyzn tłoka, tulei i pierścieni
 • Nie jest wymagana wymiana oleju po jego zastosowaniu.
 • Przywraca swobodę ruchu pierścieniom tłokowym.
 • Oczyszcza tuleje, tłoki, komorę spalania, zawory z wszelkich zanieczyszczeń pochodzących z paliwa i oleju(nagar, koksy, laki, smoły).
 • Wyrównuje ciśnienie w cylindrach.
 • Obniża poziom emisji związków szkodliwych w spalinac

Stosowanie:

 • Rozgrzać silnik – ma być ciepły lecz nie gorący.
 • Wykręcić świece/wtryskiwacze i rozłączyć układ zapłonowy.
 • Za pomocą nałożonej rurki elastycznej wtrysnąć preparat w cylinder przez ok. 5 sekund lub wycisnąć zawartość jednej tubki.
 • Czynność powtórzyć na każdym cylindrze. Zaślepić otwory świecami czy wtryskiwaczami i poczekać 10 do 20 minut.
 • Wyjąć świece/wtryskiwacze i przykryć otwory czyściwem aby wydmuchnięty bród nie trafił na lakier, obrócić rozrusznikiem  przez kilkanaście sekund.
 • Wmontować świecy/ wtryskiwacze na swoje miejsce.
 • Uruchomić silnik i utrzymać lekko podwyższone obroty przez ok. 15 minut. Ten czas pozwoli na usunięcie resztek zmiękczonych odkładów przez układ wydechowy.
 • Na jeden cylinder potrzeba zużyć jedną tubkę. Pojemnik aerozolowy wystarcza na 20 cylindrów.

Uwagi:

Chrońcie lakier – nie dopuszczajcie aby trafiło na powierzchnie lakierowane.
Bezpieczny dla katalizatorów, sond lambda, uszczelnień gumowych.
Verylube antykoks można wykorzystywać również do czyszczenia i płukania silników aplikując we wlew oleju rozgrzanego silnika 40ml preparatu w proporcji na 3-5 litrów oleju.
Utrzymać silnik na biegu jałowym przez ok.10-15 minut.
Wymienić olej oraz filtr oleju. Dobrze czyści turbosprężarkę i układ dolotowy. Bardzo przydatny przy czyszczeniu parowników LPG.

Produkty podobne