Valvoline Maxlife Diesel 10W40 5l

VALVOLINE

Czas realizacji: Wysyłka w ciągu 48h

Wybierz Opakowanie:

Specyfikacja:

VALVOLINE MAXLIFE DIESEL 10W40 5L

Półsyntetyczny olej VALVOLINE MAXLIFE DIESEL 10W40 stworzony został specjalnie dla silników Diesla z przebiegiem powyżej 100 000 km, montowanych w samochodach osobowych oraz lekkich ciężarówkach. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule i systemow i dodatków uszlachetniających, spowalnia proces starzenia i wydłuża żywotność starszych silników.

Skutecznie poprawia elastyczność i konserwuje uszczelki zapobiegając wyciekom. Posiada własności antykorozyjne i minimalizuje zużycie oleju w trakcie eksploatacji, nawet w trudnych warunkach. Dzięki podwyższonej odporności na utlenianie ułatwia rozruch silnika w niskich temperaturach. Zawarte w nim środki dyspergujące zapobiegają powstawaniu osadów i nagarów, które prowadzą do gęstnienia oleju i obniżają sprawność jednostki napędowej.

Pierwsza formuła wydłużająca żywotność silnika. Syntetyczny blendowany olej silnikowy o formule opracowanej w celu spełnienia wymogów silnika wysokoprężnego o dużym przebiegu. Dzięki specjalnym dodatkom, takim jak specjalne środki konserwujące uszczelki oraz środki oczyszczające, produkty MaxLife regenerują kluczowe części silnika wysokoprężnego, wydłużając jego żywotność.

Promocyjna wymiana oleju z filtrem oleju* – więcej informacji na stronie sklepu

Poleca: OILPARTS PL

Zalecane wymagania i normy:

API CF, ACEA B3-98 Wydanie 2, B4-04

Produkty podobne